Bus

Timetable

Free public transport operates on working days, everyday from Monday to Friday.

Goleniów – Industrial Park

Dworzec PKS (bus station) 05:15 05:20 06:28 07:04 13:29 13:32 14:32 15:20 18:28 21:29 22:32 23:32
Stargardzka 07:11 15:25
Stargardzka 07:12 15:26
Podańsko 07:15 15:28
Podańsko 07:16 15:30
Podańsko 07:19 15:32
Helenów – pętla (bus loop) 07:22
Stargardzka 07:22 15:34
Jodłowa – SP3 07:25
Jodłowa II 07:27
Spacerowa 07:29
Dworzec PKS (bus station) 07:32 15:40
Szkolna – garaże (garages) 05:18 05:23 06:31 07:35 13:32 13:35 14:35 15:42 18:31 21:32 22:35 23:35
Armii Krajowej 05:20 05:25 06:33 07:37 13:34 13:37 14:37 15:44 18:33 21:34 22:37 23:37
Przestrzenna 05:24 05:29 06:37 07:41 13:38 13:41 14:41 15:48 18:37 21:39 22:41 23:41
GPP – LM 06:40 18:40
GPP – Abena 06:43 07:46 13:43 13:46 14:46 15:53 18:43 21:43 22:46 23:46
GPP – Dancoal 06:46 07:48 13:45 13:48 14:48 15:55 18:46 21:45 22:48 23:48
GPP – sia 06:48 07:50 13:47 13:50 14:50 15:56 18:48 21:47 22:50 23:50
GPP – Prologis 06:50 07:52 13:49 13:52 14:52 15:58 18:50 21:49 22:52 23:52
GPP – Weber 05:29 05:34 06:52 07:54 13:51 13:54 14:54 16:00 18:52 21:51 22:54 23:54
GPP – Prologis 05:31 05:36
GPP – sia 05:33 05:38
GPP – Dancoal 05:35 05:40
GPP – Abena 05:37 05:42

Industrial Park – Goleniów

GPP – Abena 06:07 06:12
GPP – Weber 07:12 08:12 14:09 14:12 15:12 16:12 19:12 22:17 23:12 00:12
GPP – Dancoal 06:10 06:15
GPP – sia 06:12 06:17
GPP – Prologis 06:16 06:21 07:14 08:14 14:11 14:14 15:14 16:14 19:14 22:19 23:14 00:14
GPP – sia 07:16 08:16 14:13 14:16 15:16 16:16 19:16 22:20 23:16 00:16
GPP – Dancoal 07:18 08:18 14:15 14:18 15:18 16:18 19:18 22:21 23:18 00:18
GPP – Weber 06:19 06:24
GPP – Abena 07:21 08:21 14:18 14:21 15:21 16:21 19:21 22:23 23:21 00:21
GPP – LM 07:23 19:23
Przestrzenna 06:21 06:26 07:27 08:26 14:23 14:26 15:26 16:26 19:27 22:27 23:26 00:26
Wojska Polskiego 06:23 06:28 07:30 08:29 14:26 14:29 15:29 16:29 19:30 22:29 23:29 00:29
Szkolna – Netto 06:25 06:30 07:32 08:31 14:28 14:31 15:31 16:31 19:32 22:30 23:31 00:30
Dworzec PKS (bus station) 06:27 06:32 07:36 08:35 14:32 14:35 15:35 16:35 19:36 22:32 23:35 00:35
Stargardzka 08:42 16:42
Stargardzka 08:43 16:43
Podańsko 08:46 16:46
Podańsko 08:47 16:47
Podańsko 08:50 16:50
Helenów – pętla (bus loop) 08:53 16:53
Jodłowa SP3 08:56 16:56
Jodłowa II 08:58 16:58
Spacerowa 09:00 17:00
Dworzec PKS (bus station) 09:03 17:03
Grunwaldzka 09:07
Niepodległości – ZSP 09:12
Przestrzenna 09:17
Andersa 09:21
Dworzec PKS (bus station) 09:25

przystanek

GIP menu